středa 31. srpna 2016

Na oranžové vlně s Flormarem

Přeju krásný poslední srpnový den,

prázdniny jsou u konce (tedy alespoň pro mě), ale to neznamená, že si je nemůžeme prodloužit. Co takhle se zářivou a letní manikúrou?  Když jsem včera seděla na balkoně a vybírala jsem, kterou barvu na svoje nehty nahodím, oranžová byla jedna z mých voleb. No a kdy jindy oranžová, než v  parném počasí? :)


Tento oranžový krasavec od Flormaru se na nehtech krásně vyjímá a hlavně ta snadná práce s ním! 
Co opravdu miluju, je to, když se mi do ruky dostane levná kosmetika dobré kvality. Skvělý štěteček, dobrá konzistence a parádní krytí, co chcete víc. 

Abych Vám lak více přiblížila je to konkrétně Flormar - Supershine Shine and Hot 42. Jasně sytý oranžový lak na nehty připomínající i barvou dýni. Teda, mě minimálně. Úplně Vám postačí 1 vrstva, kryje naprosto božsky, ale pokud si stejně jako já potrpíte na dvě vrstvy, finish bude ještě výraznější, dokonalejší a sytější. 
Dalším plusem je, že tento lak rychle zasychá a je opravdu velmi lesklý.Ačkoliv bych mohla nehty nechat nalakované jen jednou barvou, tak jsem se nakonec rozhodla, že nehty obzvláštním malým detailem. K rozhodování mi pomohl taky pohled na moji nemalou sbírku laků a na ty, které zůstávají nevyužité, nebo jen malinko.

Proto jsem přidala na prsteníčky (jak nezvyklé) pár černých teček pomocí kuličky na zdobení nehtů a černého laku na nehty značky Rimmel, konkrétně 60 seconds SuperShine 800 Black out. Rimmel mám ráda, upřímně je jeden z nejlepších z drogérie. Klasicky jsem dílo zakončila lakem na nehty od Oriflame, The One Nail Hardener, který jsem  rovněž použila jako base coat. Za nějakých 99 kč udělá  dobrou službu.

Nemůžu upřímně zatím říct, jakou má výdrž, mám zatím lak na nehtech asi 2 dny, zatím bez chybičky, ale věřím, že by ty 3-4 dny mohl hezky vydržet, tak se nechám překvapit.

Co Vy, jaký je váš oblíbený lak na nehty přes léto? Napište mi do komentářů, co nosíte přes léto za krasavce :)

Žádné komentáře:

Okomentovat